Tüm Kategoriler
EN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

2021 Sezonu için Sanal Demo

Koronavirüs salgını devam ederken, havai fişek ve havai fişek gibi tüketici havai fişek satışları iki kattan fazla arttı. Ancak dünyadaki havai fişeklerin% 90'ından fazlasını tedarik eden Çin'den yapılan ithalat bu yılın başlarında durdu ve endüstri liderleri önümüzdeki günlerde arz sıkıntısı bekliyor. "
- CNN Business'tan

新闻 配 图 -1 修 后

Birleşik Devletler'deki 2020 sezonu, 1.3G havai fişek gösterisinin tamamen iptal edilmesi nedeniyle tuhaf, bu nedenle 1.4G tüketici havai fişeklerinin patlaması Amerika'nın stoklarının çok hızlı tükenmesine neden oluyor. 4 Temmuz kutlaması biter bitmez, bu yılki yeni ürün demomuz, yaz tatilinin hemen ardından kaçınılmaz COVID-19 durumu nedeniyle çevrimiçi olarak taşındı.

Demo videosunda çok ilginç bir şekilde tanıtmak için 500 gramlık kek, Roma mum barajları, dumanlar ve Avrupa'daki bileşik havai fişekler, mayınlar, çeşmeler vb. Öğelerini içeren yepyeni bir ürün listesi geliştirdik. Bu arada, yeni seriler tümü demo listesinde yer almaktadır.

GO SERİSİ
NEON SERİSİ
CİNSİYET AÇIKLAMALARI
MOR SERİSİ

Göz alıcı etiket tasarımları, hoş ve temiz performans, kalp atışı temposu ve sesleri ile pudranın gücü, bu şimdiye kadar organize edilmiş en iyi Chili Fireworks demosu olabilir, gidin ve aşağıdaki bağlantıdan kontrol edin, yorumlarınız ve sorularınız daha fazlası memnuniyetle karşıladı.

2020-11-27